Про нас

Хтось любить теорію, хтось практику. Хтось надає перевагу практичності, хтось естетиці. Але лише їх комбінація допомагає досягти злагодженості та результативності. Замислившись над цим ми вирішили створити сервіс, який, завдяки комплексному підходу, в рази спростить життя мешканцям будинків,  головам правління ОСББ та керуючим компаніям. 

Поєднавши велику кількість функцій та завдань у межах одного програмного майданчика вдасться налагодити ефективне управління будинком, контролювати якість наданих послуг, отримувати актуальну інформацію про тарифи на житлово-комунальні послуги, забезпечити прозорість та оптимізацію діяльності ОСББ, а й, що також не мало важливо, забезпечити безперервний зв’язок між усіма учасниками, які беруть участь в утриманні будинку, − не витрачаючи часу – просто через свій особистий кабінет.

proОСББ слугує генератором швидкої професійної допомоги у діяльності ОСББ та керуючої компанії. Миттєвий доступ до баз даних із рахунками значно спрощує роботу та поліпшує її ефективність, а злагодженість дій стає рушієм позитивних змін задля підвищення якості обслуговування та управління.