Відповіді на часті запитання користувачів

 • Для початку роботи в програмному комплексі proOSBB потрібно виконати кілька кроків:

  1) Заповнити заяву приєднання до Договору про надання білінгових послуг;

  2) Надіслати заяву на електронну пошту менеджеру pkproosbb@gmail.com;

  3) Надати в електронному вигляді інформацію по будинку (№ квартири, ПІБ власника та мешканців, площу тощо);

  4) Отримати доступ до кабінету голови правління ОСББ;

  Всього 4 кроки до ефективного управління Вашим будинком.

 • Кабінетом голови правління ОСББ і мешканця відрізняється функціоналом і доступом.

  Кабінет голови правління ОСББ має розширені права такі як: редагування даних мешканців, формування довідок, внесення оплат та здійснення перерахунку, планування робіт, контроль показників.

  Кабінет мешканців навпаки обмежується можливістю редагувати, але має можливість здійснювати контроль за діяльністю голови правління ОСББ, переглядати документи, отримати інформацію по особовому рахунку, сплата за комунальні послуги онлайн, спільний чат з мешканцями та голосування онлайн.

 • За допомогою нашого сервісу proOSBB Ви можете контролювати надходження та витрати по Вашому ОСББ та ознайомитися із всією документацією. Для цього Вам необхідно лише зареєструватися як мешканець і для Вас буде доступна вся інформація по будинку.

 • Користуючись програмним комплексом proOSBB голова правління ОСББ має можливість публікувати в загальний доступ для всіх зареєстрованих мешканців будинку інформацію щодо офіційних документів об'єднання: договори, протоколи, акти, кошториси, тощо.

 • У програмному комплексі proOSBB можна формувати: довідки, акти, протоколи, кошторис.

  Дані документи будуть доступні в особистому кабінеті голови правління ОСББ у вигляді редагованих шаблонів.

  Сформовані документи автоматично зберігаються у програмі та будуть доступні для друку.

 • Зареєстровані користувачі в програмному комплексі proOSBB можуть здійснити оплату онлайн за допомогою сервісу pay.vn.ua.

 • Якщо дитячий майданчик є частиною прилеглої території або є спільним елементом з будинком, то звичайно ОСББ має слідкувати за справністю та зовнішнім виглядом дитячого майданчика.

 • Створення ОСББ є доцільним у випадку, коли власники квартир у багатоквартирному будинку вирішують об’єднатися для спільного управління та утримання будинку.

  Створення ОСББ дозволить будинку: покращити якість обслуговування, вирішення будь-яких питань, здійснювати планування та контролювати витрати тощо.

 • Створити ОСББ в декількох будинках можна, але при умові, що ці будинки мають спільну прибудинкову територію, елементи благоустрою, обладнання, інженерну інфраструктуру.